Результати

Фінішний протокол та категорії

П1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання А2 Категорія
1 68. Максим Терновой 01:48:39 -- 1 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 26.51 км/г
1 69. Евгений Бунчак (Каховка) 01:48:40 -- 2 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 26.5 км/г
2 53. Павло Тягло (Одеса) 01:48:43 -- 3 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 26.51 км/г
1 58. Александр Шилкин 01:48:45 -- 4 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 26.48 км/г
1 56. Анатолій Конанов (Херсон) 01:48:50 -- 5 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 26.46 км/г
2 23. Дмитро Шаповаленко (Николаев) 01:48:55 -- 6 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 26.5 км/г
2 12. Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 01:56:11 + 07:26 7 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 26.48 км/г
3 77. Василь Блюммер (Херсон) 01:59:01 + 10:22 8 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 26.51 км/г
3 74. Олександр Педь-Власов (Херсон) 02:01:08 + 12:28 9 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 26.5 км/г
1 29. Женя Комар (Николаев) 02:02:41 -- 10 7 . Чоловіки байк від 60 років
Середня швидкість переможця 23.48 км/г
3 49. Андрей Винник (Херсон) 02:02:42 + 13:57 11 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 26.48 км/г
2 62. Андрій Яковлєв (Миколаїв) 02:05:46 + 03:05 12 7 . Чоловіки байк від 60 років
Середня швидкість переможця 23.48 км/г
4 61. Константин Страину (Каховка) 02:05:48 + 17:03 13 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 26.48 км/г
4 26. Микита Лобода (Херсон) 02:05:48 + 17:08 14 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 26.5 км/г
2 64. Виталий Абрамов (Николаев) 02:06:38 + 17:48 15 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 26.46 км/г
4 46. Бендик Андрей (Honey Badger Team | Одесса) 02:08:48 + 20:09 16 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 26.51 км/г
1 7. Ольга Кутасова (digicom cycling team | Херсон) 02:09:12 -- 17 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 22.29 км/г
5 66. Сергей Цыганок (Садове) 02:11:43 + 22:58 18 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 26.48 км/г
6 63. Денис Строна (Херсон) 02:17:40 + 28:55 19 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 26.48 км/г
5 67. Микола Цап (Херсон) 02:17:41 + 29:02 20 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 26.51 км/г
7 1. Андрій Кутасов (digicom cycling team | Херсон) 02:25:05 + 36:20 21 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 26.48 км/г
3 6. Юрий Кузьменко (Херсон) 02:34:03 + 45:13 22 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 26.46 км/г
8 44. Ярослав Федченко (Миколаїв) 02:45:14 + 56:29 23 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 26.48 км/г
4 10. Олег Святенко 02:46:41 + 57:51 24 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 26.46 км/г
6 54. Богдан Кириленко (ОП ЮАЭС | Южноукраинск) 02:46:50 + 58:11 25 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 26.51 км/г
1 71. Ольга Голубева (Херсон) 02:48:47 -- 26 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 17.06 км/г
5 72. Ярослав Нагрибельний 02:48:51 + 01:00:01 27 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 26.46 км/г
5 57. Виталий Овчаренко 02:57:28 + 01:08:48 28 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 26.5 км/г
9 73. Леон Vartanian (Херсон) 03:09:20 + 01:20:35 29 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 26.48 км/г
10 59. Павел Разводов 03:09:41 + 01:20:56 30 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 26.48 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі